str1


 

EKSPRESS PCV SOKÓŁKA położona jest w północnej części Niziny Podlaskiej w obszarze Zielonych Płuc Polski. Spółka została powołana do życia w lipcu 2000 roku przez Sokółkę Okna i Drzwi S.A. a już od września 2000 roku ruszyła produkcja pierwszych okien PCV, będących rozszerzeniem oferty okien drewnianych i aluminiowych oferowanych przez Sokółkę Okna i Drzwi S.A.

Od 01 czerwca 2007 jesteśmy niezależną spółką. W dniu 01.05.2008. nastąpiła zmiana nazwy oraz adresu Firmy na EKSPRESS PCV SOKÓŁKA Sp. z o.o., ul. Grodzieńska 32, 16-100 Sokółka /Zakład Produkcyjny Woroniany.

EKSPRESS PCV SOKÓŁKAto producent okien i drzwi z PCV I ALU, oraz ślusarki P.POŻ.. Okna z aluminium posiadają certfikat RC2,RC3, drzwi aluminiowe RC2. Wszystkie nasze wyroby spełniają standardy i wymogi unijne:

  • jakościowe,
  • technologiczne,
  • bezpieczeństwa,

a także najbardziej rygorystyczne normy budowlane i higieniczne.  

Najwyższą jakość potwierdzają przyznane nam liczne atesty oraz certyfikaty:

Certyfikat Zgodności ITB

Świadectwo Badań LTB

Świadectwo Autoryzacji WINK HAUS

Certyfikat jakości ALUPLAST

Znak budowlany B

Świadectwo Badań na zgodność z normą Europejską CE

Od 2007 roku, po przeprowadzeniu z pozytywnym wynikiem badań, Spółka EKSPRESS PCV znakuje swoje wyroby europejskim znakiem CE. 

Dążąc do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów nasze okna produkujemy na bazie wysokiej jakości profili ALUPLAST w systemie 3, 5, i 6-komorowym. W naszej ofercie znajdują się też okna w systemie 4-komorowym, produkowane na życzenie klienta. W połączeniu z najnowszymi okuciami WINKHAUS i zestawami szybowymi o współczynniku u=1,1 finalny produkt odpowiada obecnym tendencjom technologicznym.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z ciągle rosnącymi cenami energii zużywanej do ogrzewania domów, Spółka wdrożyła do produkcji wyrób, który pozwoli nabywcom zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem - okna "PASSIVE HOUSE" przeznaczone do domów pasywnych o współczynniku U zbliżonym do 0,8. 

Poszerzenie oferty stanowią drzwi PCV, w których montujemy ozdobne panele wypełniające, które nadają im niepowtarzalny wygląd. Cały proces produkcji odbywa się w sterylnych warunkach, przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń. Dzięki temu nasze okna są:

  • ciche (izolacyjność akustyczna),
  • ciepłe (izolacyjność cieplna),
  • suche (wodoodporność),
  • wiartroszczelne,
  • „oddychające”(przepuszczalność powietrza).

Okna produkowane przez nas są „szyte” na miarę potrzeb klienta zarówno krajowego jak i europejskiego. To okna na świat warte Twoich oczekiwań.